Obec Zaječov

OBEC ZAJEČOV

  ZOBRAZIT MENU

Obsah stránky

Závody rybolovné techniky dětí - Zaječov

S nástupem Nového roku uspořádala místní organizace Českého rybářského svazu Hořovice halové závody rybolovné techniky dětí. Tyto se konaly v obci Zaječov, dne 9.1.2016.
Hlavním pořadatelem akce byl pan Radek Spáčil se synem Tomášem. Soutěžící byli rozděleni do dvou smíšených skupin na mladší a starší žáky. Celkem se soutěže zúčastnilo 29 dětí. Skupinu mladších žáků tvořilo 20 soutěžících, skupinu starších žáků zbývajících 9 žáků.
Závody probíhaly, díky pečlivé přípravě pořadatele, velice klidně a nálada při závodění byla výborná. Hořovická organizace byla hojně zastoupena a výsledky více než uspokojivé. První místo v kategorii mladších žáků získala Amálie Ungrová z MO ČRS Hořovice, druhé místo této kategorii získal Jan Timofte z MO ČRS Sedlčany a třetí místo Zuzana Caltová, taktéž ze Sedlčan. Starší žáci si taktéž vedli skvěle. První místo získal Tobiáš Kočkár, z MO ČRS Hořovice, druhé místo Martin Kulhavý, MO ČRS Hořovice a třetí místo Vojtěch Lukavský, též z MO ČRS Hořovice. Úspěch našich závodníků byl tedy opravdu ohromující. Vítězové si odnesli hodnotné ceny, včetně vytoužených pohárů.
Svěřenci naší organizace tak svými výsledky dokázali, že kvalitní trénink je záruka úspěchu. Za přípravu našich závodníků vděčíme především pánům Radkovi a Tomášovi Spáčilovým, kteří jsou skvělými trenéry. Věnují dětem mnoho volného času a jsou pro děti dobří a blízcí kamarádi.
Poděkování patří nejen jim, za výbornou přípravu závodu, ale také maminkám soutěžících, které připravily chutné pohoštění a přispěly tak navození domácí atmosféry, pohody a dobré nálady všech zúčastněných.
Děkujeme všem.

Michaela Kaslová
Rybolovná technika Zaječov

 

 

Datum a čas: 20.01.2016 07:37
Napsal: Obec Zaječov
Kategorie: Rybáři Zaječov

Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Rozhlas
Hlášení ze dne 10.01

Oznamujeme občanům, že z důvodu poruchy na vodovodu nepoteče voda od 13,00 do 17,00 hodin v částech obce: Cihelna, okolí LD, Hamburk, Varta. Děkujeme za pochopení.

Přečíst celé hlášení >

Oddíl postranní lišty

Vyhledávání

Oddíl postranní lišty

Kalendář akcí
<< leden 2020 >>
PoÚtStČtSoNe
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Oddíl postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Informační systém

Patička stránky