Obsah stránky

Závody rybolovné techniky dětí - Zaječov

Zveřejněno: středa, 20. leden 2016 | Rybáři Zaječov
S nástupem Nového roku uspořádala místní organizace Českého rybářského svazu Hořovice halové závody rybolovné techniky dětí. Tyto se konaly v obci Zaječov, dne 9.1.2016.

S nástupem Nového roku uspořádala místní organizace Českého rybářského svazu Hořovice halové závody rybolovné techniky dětí. Tyto se konaly v obci Zaječov, dne 9.1.2016.
Hlavním pořadatelem akce byl pan Radek Spáčil se synem Tomášem. Soutěžící byli rozděleni do dvou smíšených skupin na mladší a starší žáky. Celkem se soutěže zúčastnilo 29 dětí. Skupinu mladších žáků tvořilo 20 soutěžících, skupinu starších žáků zbývajících 9 žáků.
Závody probíhaly, díky pečlivé přípravě pořadatele, velice klidně a nálada při závodění byla výborná. Hořovická organizace byla hojně zastoupena a výsledky více než uspokojivé. První místo v kategorii mladších žáků získala Amálie Ungrová z MO ČRS Hořovice, druhé místo této kategorii získal Jan Timofte z MO ČRS Sedlčany a třetí místo Zuzana Caltová, taktéž ze Sedlčan. Starší žáci si taktéž vedli skvěle. První místo získal Tobiáš Kočkár, z MO ČRS Hořovice, druhé místo Martin Kulhavý, MO ČRS Hořovice a třetí místo Vojtěch Lukavský, též z MO ČRS Hořovice. Úspěch našich závodníků byl tedy opravdu ohromující. Vítězové si odnesli hodnotné ceny, včetně vytoužených pohárů.
Svěřenci naší organizace tak svými výsledky dokázali, že kvalitní trénink je záruka úspěchu. Za přípravu našich závodníků vděčíme především pánům Radkovi a Tomášovi Spáčilovým, kteří jsou skvělými trenéry. Věnují dětem mnoho volného času a jsou pro děti dobří a blízcí kamarádi.
Poděkování patří nejen jim, za výbornou přípravu závodu, ale také maminkám soutěžících, které připravily chutné pohoštění a přispěly tak navození domácí atmosféry, pohody a dobré nálady všech zúčastněných.
Děkujeme všem.

Michaela Kaslová
Rybolovná technika Zaječov

 

 

Prohlášení o přístupnosti   |   Odběr novinek   |   Kontakty
Obce na webu s.r.o.

Webové stránky pro obce a občany provozuje Obce na webu s.r.o.

Používáme soubory cookies. Svůj souhlas můžete změnit v nastavení souhlasu s využitím cookies.