Obec Zaječov

OBEC ZAJEČOV

  ZOBRAZIT MENU

Obsah stránky

Výsledky a fotky 10.ročníku Memoriálu Karla Jonáka v Zaječově 18.7.2020

Turnaje v nohejbalu trojic mužů se zúčastnilo 8  sestav z různých koutů Čech/Karlovy Vary,Litvínov,Praha,Žatec,Plzeň a domácího Zaječova/.Hrálo se ve dvou skupinách na dva vítězné sety.Ve skupině A zvítězily Počerady/M.Pecina,Jan Tirpák,K.Jonák/před Žatcem/P.Vít,J.Kovařík a O.Pachman z Čakovic/letošní mistr ČR ve dvojicích/,na třetím místě byly Karlovy Vary/F.Veselý,D.Svoboda,T.Zrzavecký/ a na posledním místě v této skupině Medvědi/místní trojice NK Zaječov/,kde hrála jediná žena turnaje H.Sedláčková/dostala zvláštní cenu turnaje/.Ve skupině B zvítězila trojice Prut stars/M.Sachl,L.Chytra,J.Perutka/ před Irish old foxes/domácí sestava Zaječova M.Jícha,A.Krajdl,M.Fryš/,na třetím místě byla Zruč Senec/Pa.Stehlík,Tureček,Suchý/a na posledním místě této skupiny byla Čechie Litvínov/J.Růžička,M.Mužík,G.Kasl/.
Play off se hrálo křížem mezi oběma skupinami.Do semifinále se probojovaly Počerady s K.Vary a druhá dvojice Žatec a Prut stars. První semifinále posledním balónem ve třetím setu získaly Počerady. Druhé semifinále v koncovkách obou setů zvládla trojice Prut stars.
V zápase o 3.místo zvítězila trojice Žatce 2-0 nad K.Vary.Ve finále zvítězily nejtěsnějším skórem Počerady 2-1 nad Prut stars.
Nejlepším hráčem turnaje se stal M.Pecina z vítězného týmu Počerad.
 
Na závěr bych chtěl poděkovat domácím pořadatelům ze Zaječova,že mohl proběhnout 10.ročník memoriálu v jejich krásném prostředí,kde je perfektní zázemí ,jak ve výborně připraveném antukovém kurtu tak i v připraveném občerstvení. Celým turnaje se nesla pohodová atmosféra.Chtěl bych také poděkovat všem sponzorům tohoto ročníku, kteří přispěli na ceny o které se letos hrálo . Byli to hospoda U meruny v Újezdě/Pavol Lukačovič/,Simon Lukavský,Luboš Lisý-elektroinstalace,Pavel Dudl - zednické práce a firma Jakl Komárov.
 
Děkuji Vám a s pozdravem Karel Jonák NK Elna Počerady a NK Zaječov
1.misto Pocerady - M.Pecina,Jan Tirpak,K.Jonak
2.misto Prut stars M.Sachl,L.Chytra,J.Perutka
3.misto Zatec -P.Vit,O.Pachman,J.Kovarik
4.misto Karlovy Vary - F.Vesely,D.Svoboda,T.Zrzavecky
Datum a čas: 03.08.2020 19:16
Napsal: zajecov2
Kategorie: Ostatní

Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Rozhlas
Hlášení ze dne 06.05

Oznamujeme občanům, že v sobotu 7. 5. 2022 se uskuteční svoz nebezpečného odpadu. Stanoviště je před Lidovým domem, čp. Zaječov 126. Čas od 8.00 do 8.30 hod.. Sváží se: Aku baterie, ojeté pneumatik...

Přečíst celé hlášení >

Oddíl postranní lišty

Vyhledávání

Oddíl postranní lišty

Kalendář akcí
<< květen 2022 >>
PoÚtStČtSoNe
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Oddíl postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Informační systém

Patička stránky