Obec Zaječov

OBEC ZAJEČOV

  ZOBRAZIT MENU

Obsah stránky

Nový WEB

Dobrý den  , 

 
chtěl bych Vám v několika řádcích představit nové internetové stránky Zaječova.
 
   Nejdříve bych chtěl  poděkovat . Bez krásných fotografii , které nám dodali :  Ing.Karel Slepička , p. Miroslav Svoboda , Dana Hermanová (Wilson Photography) a Ing. Josef Švandrlík, by nové webové stránky nemohly vzniknout . Proto ještě jednou děkuji za krásné obrázky Zaječova . 
 
Dále bych chtěl jenom lehce ukázat jak stránky fungují .
 
  Jelikož většina z nás, díky dnešní uspěchané době, nestihne zaslechnout rozhlas, na nových stránkách k informacím  slouží záložka "ODEBÍRAT NOVINKY" . Zde se můžete přihlásit a zadat Vaší email adresu . Důležité hlášení typu "nepůjde voda...." budete dostávat do Vaší email adresy . 
 
  Do Vašeho emailu budou chodit také nové články , které přibudou na obecním webu . Nové články jsou provázány s kalendářem akcí . Proto bych chtěl poprosit  všechny spolky , aby posílaly svoje pozvánky na kulturní či sportovní akce v předstihu, abychom mohli vždy zanést do článku/ kalendáře . 
 
  Chtěl bych ještě vyzvat místní firmy a podnikatele, aby využili záložku "FIRMY V OBCI" . Zde poté najdou občané telefonní čísla na potřebná místa v obci jako restaurační zařízení , automechanici a další potřebné profese a služby v naší obci . Firmu vyplníte, dáte uložit a až schválíme firmu, promítne se na webové stránky . 
 
  Jelikož jsou stránky stále ve výstavbě , prosíme spolky a organizace o zaslání informačních vizitek se stručným popisem činnosti a kontaktními informacemi na vedoucí .
 
  Do konce týdne ještě budou probíhat další úpravy, ale jelikož je na stránkách již více informací než na minulých, rozhodli jsme se pro spuštění již nyní . 
 
  Chtěl bych poprosit , kdo bude mít nějaké připomínky, či potřeby co změnit , zlepšit nebo přidat , pište nebo volejte : vladahav@seznam.cz
 
nebo tel : 737 945 871
 
 
Děkuji s pozdravem Vláďa Havlík 
Datum a čas: 26.03.2015 16:09
Napsal: Obec Zaječov
Kategorie: Ostatní

Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Rozhlas
Hlášení ze dne 20.06

Oznamujeme občanům, že dnes ve čtvrtek 20. června bude večer od 22. hodin uzavřena v celé obci voda. Z důvodu hledání poruchy na vodovodním řadu je zákaz po 22. hodině zkoušet pouštět vodu. V ranní...

Přečíst celé hlášení >

Oddíl postranní lišty

Vyhledávání

Oddíl postranní lišty

Kalendář akcí
<< červen 2019 >>
PoÚtStČtSoNe
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Oddíl postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Informační systém

Patička stránky