Obec Zaječov

OBEC ZAJEČOV

  ZOBRAZIT MENU

Obsah stránky

Krajská liga mládeže v rybolovné technice 2016

V Zaječově proběhlo jarní kolo soutěže „Krajská liga mládeže v rybolovné technice“

Středočeský územní svaz Praha ve spolupráci s ČRS MO Hořovice uspořádal 24. dubna 2016 v Zaječově jarní kolo soutěže „Krajská liga mládeže v rybolovné technice“. K prezentaci se tohoto sobotního a nezvykle chladného rána dostavilo celkem 55 závodníků středočeského kraje se svými vedoucími a trenéry. Na soutěži byly soutěžícími žáky, žákyněmi a juniory zastoupeny ČRS MO Čáslav, Mladá Boleslav, Sedlčany, Příbram a Hořovice. Čestnými hosty závodu byli pan Hýbner – předseda SÚS, pan Eichler – vedoucí odboru mládeže SÚS, pan Škvára – předseda MO Hořovice a paní Nezbedová – starostka obce Zaječov.

Za opravdu aprílového počasí všichni soutěžící absolvovali celkem pět disciplín rybolovné techniky dle mezinárodního řádu ICSF pod bedlivým dozorem rozhodčích a  především hlavního rozhodčího pana Vančury. Organizace závodu byla výborná a všechny disciplíny proběhly v rychlém časovém sledu dle harmonogramu soutěže. Závodníci, jejich doprovod, ale i diváci uvítali milé zázemí závodu, kde bylo po celou dobu konání soutěže podáváno teplé občerstvení. 

V odpoledních hodinách byl závod ukončen a výsledky sečteny. V kategorii mladších žáků si pohár a odměny za první místo odvezl Vojtěch Šedivý (MO Mladá Boleslav), za druhé místo Vladimír Chot (MO Hořovice) a za třetí místo Eduard Suchý (MO Mladá Boleslav). V kategorii mladších žákyň se na prvním místě umístila Amálka Ungrová (MO Hořovice), na druhém místě Tereza Tůmová (MO Sedlčany) a na třetím místě Zuzana Caltová (MO Sedlčany). V kategorii starších žáků zlatou příčku obsadil Vojta Burda (MO Sedlčany), stříbrnou příčku získal Vladimír Chot (MO Hořovice) a na bronzové umístění dosáhl Tobias Kočkár (MO Hořovice). V kategorii juniorů nejvíce bodů získal Tomáš Spáčil (MO Hořovice), druhé místo obsadil Václav Calta (MO Sedlčany) a na třetím místě se umístila Lucie Hodíková (MO Sedlčany). Nejúspěšnějším družstvem jarního kola soutěže se stalo a zlaté medaile si odvezlo družstvo MO Sedlčany A, stříbrnou příčku osadilo družstvo RT Zaječov a bronzovými medailemi bylo odměněno družstvo MO Mladá Boleslav.

Celý průběh závodu a jeho vyhodnocení bylo zaznamenáváno filmovým štábem. Tento film bude použit k propagaci práce s mládeží u Středočeského rybářského svazu    .

Děkujeme všem účastníkům soutěže, rozhodčím, hostům, divákům, všem sponzorům, za sportovní zážitek.

Datum a čas: 30.04.2016 10:34
Napsal: Obec Zaječov
Kategorie: Rybáři Zaječov

Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Rozhlas
Hlášení ze dne 10.01

Oznamujeme občanům, že z důvodu poruchy na vodovodu nepoteče voda od 13,00 do 17,00 hodin v částech obce: Cihelna, okolí LD, Hamburk, Varta. Děkujeme za pochopení.

Přečíst celé hlášení >

Oddíl postranní lišty

Vyhledávání

Oddíl postranní lišty

Kalendář akcí
<< leden 2020 >>
PoÚtStČtSoNe
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Oddíl postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Informační systém

Patička stránky